Wordpress Web Siteleri

Harika bir web sitesi tasarımı sonrası kullanması oldukça kolay ve arayüzü basit olarak anlaşılan wordpress kullanıcı paneli ile kendi web sitenizi zevkle yöneteceksiniz.

wordpress web siteleri
wordpress web tasarım
Yönetim Paneli Kullanımı Kolay Olan Web Siteler

Wordpress Web Tasarım

İnternet dünyasında yer alan 1 milyardan fazla web sitesinin %35’lik oranındaki kısmı Wordpress yazılımına sahiptir. Bu oran oldukça yüksek bir orandır. Günümüzde büyük şirketler dahi wordpress tasarım sitelerine sahiptir. Bu şirketlerin birkaç tanesinden bahsedecek olursak; LinkedIn, Samsung Newsroom, The Apple Blog, Mercedes-Benz Türkiye, Microsoft Türkiye, PlayStation.

Wordpress yazılımı ile içerik yönetim sistemine yani yönetici paneline de sahip olacaksınız. Web siteniz ekibimiz tarafından tasarlandıktan sonra bu panelden yazılım dili bilmeden yönetilmesini sağlayabileceksiniz. Bu yönetim ile içeriklerinizi, metinlerinizi, ürünlerinizi, fotoğraf veya videolarınızı güncelleyebileceksiniz.

Ajans-Net ekibi olarak daha sonra istekleriniz doğrultusunda web sitenize yazılım eklentileri sağlayabilir hatta tema geliştirmeleri de yapabiliriz.

WhatsApp Sohbet Başlat