Tur Web Sitesi

Tur ve gezilerinizin içeriklerini, programlarını ve site tasarımını Ajans-Net ekibi olarak dijital pazara uygun hazırlıyoruz.

tur web sitesi
turizm web sitesi
Bölgedeki Rakiplerinizden 1 Adım Önde Olma Fırsatı

Turizm Web Sitesi

Turizm sektöründe tur ve geziler için geçerli sayılan birçok görsel, içerik ve pazarlama taktikleri ile web sitenizi oluşturuyoruz. Bu verilere uygun tasarımlar yaratarak başarılı bir internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Kolay bir yönetim paneli de oluşturduğumuz için tur ve gezilerinizde değişiklik yapabileceksiniz.

Web sitenizde hangi dillerin olmasını istiyorsanız çoklu dil seçenekleri ile de çalışma yapmaktayız. Fakat Ajans-Net ekibi olarak profesyonel bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için dil sayfaları arasında otomatik çeviri veya çeviri uygulamaları kullanılmadan her dil sayfası için özenli bir çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Çoklu dil sayfa yapılarında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile Google tarafına iyi bir web siteye sahip olduğunuzu belli edecek ve kullanıcılara düzgün bir web sitesi kullanımı sağlamış olacaksınız. Yükümlülüklerimizden ötürü yerel tur siteleri için hizmet verememekteyiz.

WhatsApp Sohbet Başlat