Sağlık turizmi Web Sitesi

Sağlık Turizminde yanınızdayız. Size özel çözümlerle dijital ortamdaki etkinliğinizi arttırıyoruz.

seyahat acentesi web sitesi
seyahat acentesi web sitesi
Sağlık Turizmi için Dijital Platformlar

Sağlık Turizmi Web Sitesi

Sağlık Turizmi yapmak isteyen kurumlar, doktorlar ve acenteler için hizmet şekline uygun çözümler üretiyoruz.Sağlık turizmi sektörüne girmek isteyen sağlık kuruluşları, hekim ve acenteler için bilgi kaynağı niteliği taşıyan ve özünde sağlık turizmi teşvik danışmanlığı hizmeti veren B2B web siteleri.

Türkiyede yaşıyan ve T.C. vatandaşı olmayan yabancılar için ücretsiz sağlık danışmanlığı hizmeti veren, hastane ve hastaları buluşturan. Hastanelerin de sisteme katılımı ile tedavi sürecini ve işlemleri izleyen B2B2C modelli web siteleri.

Yurtdışındaki yabancı hastalar ile ülkemizdeki sağlık kuruluşlarını, yabancı sigorta şirketlerini ve tedarikçileri bir araya getiren ve bu kalemler arasındaki ilişkiyi oluşturup takip eden, maliyeti hesaplayıp tedavi planını hastaya sunan, tedavi sürecini izleyen ve yöneten, tedavi sonrasında hasta geri dönüşlerini de içeren B2B2C modelli web uygulamaları.ihtiyacınıza uygun dijital platformları detaylandırmak ve maliyet bilgisi almak için lütfen iletişim kurunuz.

WhatsApp Sohbet Başlat