Alanya Web Tasarım

Profesyonel ekibimiz ile web sitenizi tasarlayarak dijital ortama giriş yapmanızı sağlıyoruz. Markanızı internet dünyasına güvenli, hızlı ve en iyi hizmet koşulları ile de sunuyoruz. Web sitesi çalışmaları için birçok hizmet dallarımız da mevcuttur.

Referanslar Teklif İste


Ajans-Net

Turizm bölgesi olan Alanya için çok başarılı bir şekilde transfer, otel ve tur siteleri çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğunuz işinizin internette var olmasını sağlayarak daha fazla kazançlar elde etmenizi ve markalaşma konusunda başarılı bir kuruluş olmanızı da sağlıyoruz. Dijital dünyada büyümenizi doğru ve kaliteli hizmetimizden faydalanarak sağlayacaksınız.


Web Tasarım Fiyatları

Mini Web Site - 450TL

4 adet web sayfası + iletişim formu + Sınırsız e-posta hesabı + Foto Galeri + Domain + Hosting

E-Ticaret Sistemi - 1500TL

Sınırsız Kategori ve Ürün + Sınırsız Sayfa + Online Ödeme + SEO Frendly + Ücretsiz SSL + Analiz Araçları + Domain + Hosting

Site Fiyatları


Alanya'da Web Tasarım ve Web Uygulamaları

Alanya'da şirket veya kuruluşunuzun internete taşınmasında güvenli ve profesyonel bir şekilde çalışma gerçekleştiriyoruz. İnternet siteniz için birçok hizmet sağlayarak kazanç sağlamanızda büyük bir etkeniz. Rakiplerinizi analiz ederek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda onlardan daha iyi bir web sitesiniz olsun istemez misiniz?

Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ile internet üzerinde büyük bir fark yaratacaksınız. Web siteniz oldukça hızlı, dinamik, kullanması kolay ve mobile uyumlu olarak tasarlandığında müşterilerinizde web sitenizden memnun kalacak. Başarılı bir site ile kazançlarınızda büyük bir artış yakalayacaksınız. Şirketinizin veya kuruluşunuzu Alanya'da bir marka haline getirmek için tecrübelerimizden ve başarılı çalışmalarımızdan yararlanmalısınız.

Ajans-Net Ekibi sayesinde siteleriniz geliştirilebilir, genişletilebilir bir yapıya sahip olacak. Çoklu dil sayfaları ile her bir dilin sayfası için özel ve ayrı kodlama yapısı sağlanacak.

Hızlı İletişim

Lütfen telefon numaranızı yazın

Sizi biz arayalım


365 Gün Teknik Destek

Haftanın 7 günü
08:00 - 21:00 saatleri arası bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

                       Telefon : 0 532 675 90 29

Referanslarımızdan Örnekler

referans buton

Karar Verirken Kazanın!

Yapılabilir mi sorusunu aklınızdan çıkartın. Siz sadece en iyisine karar verin.

Seyit Kayım
Programcı Ant.TR